Loading

Targi Ekonomii Społecznej - 8 grudnia 2019

Targi Ekonomii Społecznej - 8 grudnia 2019

Szanowni Państwo!

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA oraz Działdowska Agencja Rozwoju S.A. realizujące projekt „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Nidzicy” zapraszają do udziału w Targach Ekonomii Społecznej, które w bieżącym roku odbędą się w dniu 8 grudnia na terenie Przedsiębiorstwa Społecznego „Garncarska Wioska” w Kamionce k/Kanigowa.

Z produktami i ofertami usług zapraszamy przedsiębiorstwa społeczne z terenu powiatu działdowskiego, nidzickiego, nowomiejskiego i szczycieńskiego, m.in.: spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, wioski tematyczne, spółki non for profit, koła gospodyń wiejskich.

Tegoroczne Targi Ekonomii Społecznej połączone zostaną z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym, dlatego zachęcamy do zaprezentowania swoich wyrobów i usług związanych z tą tematyką. Przedsiębiorstwom społecznym, które wezmą udział w Targach oferujemy zwrot kosztów dojazdu oraz pokrycie kosztów przygotowania ekspozycji do wysokości 200,00 zł (szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie: 666 028 992) . Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie udziału w Targach na załączonym formularzu do dnia 18 listopada 2019.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom Ekonomii Społecznej w  dniu 8 grudnia będzie konferencja pt. „Aktywni lokalnie – innowacyjni lokalnie”.

 Wszelkie pytania dotyczące Targów Ekonomii Społecznej oraz zgłoszenia wystawców prosimy przesyłać na adres: Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, ul. Rzemieślnicza 3, 13-100 Nidzica lub mailowo: , tel: 666 028 992

Serdecznie zapraszamy

Do pobrania: