Loading

Szkolenie specjalistyczne nt. zakładania sklepu internetowego

Szkolenie specjalistyczne nt. zakładania sklepu internetowego

Szanowni Państwo,

Szkolenie z zakresu budowy sklepu internetowego będzie obejmować swym zakresem tematy takie jak: analiza rynku sprzedaży elektronicznej w kontekście prowadzonej działalności gospodarczej, przygotowanie do budowy sklepu internetowego w tym ćwiczenia z zakresu obróbki zdjęć produktowych, omówienie podstawowych zagadnień związanych z internetem i własną witryną internetową – domena, hosting, ćwiczenia z zakresu budowy sklepu internetowego na przykładzie platformy WIX, ćwiczenia z zakresu budowy sklepu internetowego na silniku WordPress, obsługa sklepu oraz jego rozbudowa. Wszystkie zagadnienia będą oparte konkretnymi przykładami.Szkolenie w głównej mierze polegać będzie na ćwiczeniach. Końcowym efektem szkolenia będzie budowa gotowego sklepu, który będzie gotowy do pierwszej sprzedaży.

Szkolenie skierowane jest do Grup Inicjatywnych oraz nowo powstałych i istniejących Podmiotów Ekonomii Społecznej oraz Przedsiębiorstw Społecznych, uczestniczących w projekcie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Nidzicy. 

 

W celu zgłoszenia swojego udziało na szkolenie proszę zapoznać się z programem szkolenia oraz uzupełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać na adres: lub

 

W celu uzyskania więcej informacji zachęcam do kontaktu