Loading

Szkolenie z zakresu fotografii produktowej oraz osób

Szkolenie z zakresu fotografii produktowej oraz osób

Dobre zdjęcia same sprzedają i nawet najprostszy produkt dzięki odpowiedniej aranżacji tła i oświetlenia może wyglądać bardzo atrakcyjnie!

Fotografia produktowa to obecnie najpopularniejszy sposób pokazywania najważniejszych zalet i cech wszystkich przedmiotów wytwarzanych przez producentów i projektantów. Fotografujemy wszystko od szpilki po najnowszy model iPhone’a, żeby pokazać przedmiot w sklepie internetowym lub wydrukować w katalogu czy ofercie.

Współczesny człowiek kupuje wszystko oczami. Dlatego warto się postarać, aby ten obraz, który widzi był atrakcyjny i dobrze wykonany. 

Pamiętaj: dobre zdjęcia same sprzedają każdy produkt.

Najważniejszym celem naszych warsztatów jest opanowanie techniki doskonałego sfotografowania przedmiotu niezależnie od jego rodzaju, powierzchni czy wielkości. Dowiesz się, co będzie Ci niezbędne do fotografii produktowej i stworzenia własnego domowego studia fotograficznego, a czego unikać. Wykonamy praktyczne ćwiczenia, dzięki którym opanujesz wszystkie techniczne etapy perfekcyjnej fotografii produktu – od ustawienia aparatu po edycję zdjęcia.

HARMONOGRAM - szkolenie fotografia

 

Zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych oraz grup inicjatywnych do uczestnictwa w szkoleniu.

W celu zgłoszenia się na szkolenie proszę o kontakt z biurem projektu: